mgr/MBA Marzena Szymańska – Barecka
 
Absolwentka POU/Oxford Brookes University oraz PAN, Wydział Krajów Poza Europejskich. Zawodową karierę rozpoczęła u boku Gregory Ward`a(uprzednio Client Service Director w PublicisGroup oraz konsultant w RassemblementPour La Republique)w Agencji VA Strategic Communications.
 
Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywała w międzynarodowych korporacjach takich jak Philip Morris Polska, Gerber oraz Nestle S.A. biorąc aktywny udział w procesach zakupowych, prowadząc przetargi, platformy e-sourcingowe, ewaluując dostawców, wdrażając moduł zakupowy SAP i prowadząc szkolenia z SAP. Współpracowała min. z rynkami: rosyjskim, niemieckim, szwajcarskim, francuskim, chińskim i USA.
 
Od 2010r. przebywała na Bliskim Wschodzie (Jordania, Liban, Egipt i Kuwait)gdzie współpracowała z lokalnymi przedsiębiorstwami w zakresie handlu i logistyki, w sektorze tzw. commodities, spożywczym oraz tkanin.
 
W 2013 r. po powrocie do Polski rozpoczęła współpracę z Iwoną Pilchowskąprzy ilościowych projektach badawczych, analizie wyników badań w SPSS, pisaniu raportów oraz budowaniu modeli strukturalnych.